Emergency Notifications for COVID-19 in EIED

  Notifications #8 - برنامه شرکت در آذرماه 1399

  ? شرایط کارکرد هفته آتی
  (شنبه ۸ تا ۱۲ آذرماه ۱۳۹۹)

  1⃣ ساعت کارکرد بدون تغییر نسبت به هفته‌های گذشته می‌باشد.

  2⃣ مجدداً بر اهمیت عدم حضور در شرکت در صورت وجود علائم بیماری* تاکید می‌گردد. از جنبه‌ی مسوولیت انسانی/اخلاقی/شرعی/قانونی، این کار خطای بسیار بزرگ و با تبعات غیرقابل تصور است.

  3⃣ لطفا در هر ساعت از شبانه‌روز در صورت احساس علائم*، فوراً با مراجعه به شبکه اینترانت ثبت علائم نمایید: (اینترانت/منوی شخصی/پایش Covid 19)

  * علائم: تب/لرز/سرفه/گلودرد/تنگی‌نفس/بدن‌درد/احساس خستگی/ علائم گوارشی/ اختلالات بویایی و چشایی/سردرد

  Notifications #7 - برنامه شرکت در آبان ماه 1399

  ‌ برنامه شرکت در آبان ماه 1399

   

  با سلام و احترام خدمت همکاران گرامي

  در خصوص هفته آتي (شنبه 17 تا چهارشنبه 21 آبان ماه 1399)، در راستاي محافظت بيشتر از سلامت همکاران با توجه به شرایط خاص کشور و شهر تهران، موارد ذيل را به استحضار همکاران محترم مي­رساند:

  1. مطابق تمهیدات قبلی، دورکاری در هفته آتی نیز از درصد مناسبی برخوردار است. همان­گونه که پیش­تر نیز تاکید شده بود، شرط لازم برای استمرار دورکاری، توانمندی شرکت در انجام به موقع تعهدات پروژه­ای است. از همکاران محترم دورکار که همچون گذشته، بهره­ور و اثربخش به ایفای وظایف و تعهدات کاری می­پردازند، سپاسگزاریم.

   

  1. شناوری هفته آتی نیز برای جلوگیری از تداخل زمان تردد همکاران با پيک حمل­ونقل عمومي و نيز کاهش تراکم ورود/خروج همکاران در لابي، آسانسور و …، همانند هفته قبل خواهد بود:
  • شناوري آغازين:  7:00 تا 9:30 صبح  (شناوری حضور مدیران همانند قبل 7:00 تا 8:30)
  • شناوري پاياني:  15:30 تا 18:00 عصر

   

  1. از همکاران عزیز که زمان حضور صبح­گاهی خود را با وجود افزایش شناوری با هماهنگی مديران ارجمند و در تطابق با برنامه­هاي بخش/پروژه تنظیم نمودند، بسیار سپاسگزاریم.
  1. منع حداکثری جلسات حضوری، در هفته آتی نیز ادامه دارد. مدیران محترم پروژه نیز در تعامل با کارفرمایان و سایر ذینفعان پروژه برای کاهش حداکثری جلسات برون­سازمانی تلاش خواهند نمود.

   

  1. مجددا از همکاران عزیز انتظار است برای حفظ سلامت خویش و دیگر همکاران، در تمامی ساعت­های حضور در شرکت از ماسک استفاده نمایند. برای حفظ سلامت عموم همکاران، مجبور به اعمال جریمه انضباطی (یک­روز غیبت) در موارد مشاهده عدم استفاده از ماسک هستیم. انتظار است همکاران نیز برای حفظ سلامتی خویش، ضرورت استفاده از ماسک و حفظ فاصله فیزیکی را مرتباً به یکدیگر یادآور گردند.
  1. حضور در شرکت با علائم شبه سرماخوردگی[1]، یک اقدام کاملا ناشایست از منظر انسانی، اخلاقی و انضباطی است و متاسفانه موجب ابتلای گسترده دیگر همکاران می­شود. از همکاران گرامی خواهشمند است به محض بروز علائم در هر ساعت از شبانه­روز، فورا با مراجعه به اینترنت/منوی شخصی/پایش Covid19 اقدام به ثبت خودظهاری علائم نمایند.

   

  1. مسوولیت شرعی/اخلاقی/قانونی ابتلای دیگر همکاران بر عهده همکارانی است که وجود این علائم را اعلام نمی­نمایند. صمیمانه و مصرانه از کلیه همکاران خواهشمند است فورا بروز هریک از علائم را از طریق اینترانت ثبت نمایند.

  با آرزوی حفظ سلامتی و نشاط خانواده بزرگ EIED
  کارگروه پيشگيري و مقابله با انتشار کرونا ويروس در EIED

  [1] –  تب، لرز، سرفه، گلودرد، تنگی نفس، بدن­درد، احساس خستگی، مشکلات گوارشی، اختلالات بویایی و چشایی، سردرد

   

   

   

  ✖️ حفظ فاصله فیزیکی

   

   

   

  به لطف خدا و در کنار یک‌دیگر

  #ما_کرونا_را_شکست_میدهیم

  اولین شماره نشریه داخلی با موضوع دورکاری

  اولین شماره نشریه داخلی با موضوع دورکاری در مقطع شیوع ویروس کرونا 

  Notifications #6 - برنامه شرکت در مرداد ماه 1399

  ‌ برنامه شرکت در مرداد ماه 1399

  قابل توجه کلیه همکاران گرامی با سلام و احترام با توجه به افزایش آمار ابتلا و در راستای کاهش ریسک و محافظت از سلامت همکاران گرامی، آخرین تصمیمات کارگروه پیشگیری و مقابله با انتشار کرونا ویروس را به اطلاع همکاران ارجمند می رساند:

  ساعت فعالیت شرکت از روز چهارشنبه 99/05/01 تا اطلاع ثانوی به شرح زیر می باشد

  آغاز: 06:30 تا 08:00 صبح پایان: 14:30 تا 16:00 عصر

  فعالیت شرکت راس ساعت 16:30 به صورت کامل پایان می پذیرد و انجام اضافه کار و هرگونه حضور بعد از ساعت یاد شده امکان پذیر نمی باشد.

  کلیه جلسات باید حداکثر تا ساعت 16:30 پایان پذیرد

   

  ✖️ شستشوی مکرر دست‌ها

  ✖️ استفاده تمام‌وقت از ماسک

  ✖️ حفظ فاصله فیزیکی

   

   

   

  به لطف خدا و در کنار یک‌دیگر

  #ما_کرونا_را_شکست_میدهیم

  Notifications #5 - برنامه شرکت در اردیبهشت ماه 1399

  ‌ برنامه شرکت در اردیبهشت ماه 1399

  به اطلاع همکاران محترم در دفتر مرکزی می‌رساند

  ساعت کار دفتر مرکزی بدون تغییر نسبت به هفته گذشته، ۷ ساعت می‌باشد
  آغاز: ۷:۰۰ تا ۸:۳۰ / پایان: ۱۴:۰۰ تا ۱۵:۳۰

  با توجه به افزایش تراکم حضور همکاران و آغاز راه‌اندازی فن‌کوئل‌ها، ضرورت استفاده از “ماسک” بسیار پررنگ‌تر از هفته‌های قبل می‌باشد. باتوجه به تحویل روزانه‌ی ماسک، از همکاران گرامی خواهشمند است برای حفظ سلامت در تمام طول روز از ماسک استفاده فرمایند.

  انجام دورکاری هم‌چنان برای “همکاران دارای بیماری‌های زمینه‌ای”، “همکاران دارای علائم شبهِ سرماخوردگی” و “مادرانِ دارای کودکان زیر ۱۲سال (کودکان دبستانی و ماقبل)” امکان‌پذیر خواهد بود. (بعد از اطمینان از وجود مجوزهای لازم شخصی در شبکه اینترانت)

  همکاران عزیز: طول مدّت قابل‌توجه درگیری با این اپیدمی و لطف خداوند در عدم ابتلای گسترده‌ی ما، نباید موجب بی‌تفاوتی و کم‌اعتنایی ما به رعایت پروتکل‌های بهداشتی گردد. لازم است برای حفظ سلامتی خویش و احترام به سلامتی  دیگران:

  ✖️ شستشوی مکرر دست‌ها

  ✖️ استفاده تمام‌وقت از ماسک

  ✖️ حفظ فاصله فیزیکی

   

   

   

  به لطف خدا و در کنار یک‌دیگر

  #ما_کرونا_را_شکست_میدهیم

  Notifications #4 - برنامه شرکت در هفته سوم فروردین ماه 1399

  Notifications #2